Wordpress

 

WordPress’i kimler kullanıyor?

wordpress stats Web’de yayınlamak için WordPress kullanıyorsanız, iyi bir şirketsiniz. Birçok ünlü blog, haber bültenleri, müzik siteleri, Fortune 500 şirketleri ve ünlüleri WordPress kullanıyor.

Örneğin, Mashable ve TechCrunch gibi ünlü blogların her ikisi de WordPress’te. The New York Times’ın blogları ve CNN’in canlı kişilik blogları gibi haberler de WordPress kullanıyor.

WordPress’i kimin kullandığını merak ediyorsanız, WordPress site vitrinine gidin ve web sitelerine güç vermek için WordPress kullanan iyi bilinen sitelerin ve ünlü kişilerin sayısından etkileneceksiniz.

WordPress ne yapabilir?

WordPress, çeşitli web siteleri için mükemmel bir web sitesi platformudur. Blog yazmaktan e-ticarete iş ve portföy web sitelerine kadar WordPress çok yönlü bir CMS’dir.

WordPress ile oluşturabileceğiniz web sitesi türlerinden sadece birkaçı:

WordPress’i kullanmaya nasıl başlarım?

Şimdi muhtemelen “Nasıl anlarım?” Diye soruyorsunuz.

WordPress ücretsizdirEvet, doğru -% 100 ücretsiz.

WordPress dan kendiliğinden barındırılan yüklemeler için indirilebilir WordPress.org ya da aracılığıyla barındırılan bir hizmet olarak kullanılabilir WordPress.com .

Peki ne bekliyorsun? Harika web sitenizi oluşturmaya başlamak için bugün WordPress’i edinin.

c

wordpress stats

WordPress.com İstatistikleri, sitenizin kaç ziyaret aldığını ve hangi gönderilerin ve sayfaların en popüler olduğunu bilmenizi sağlar.

Bu modül şimdi varsayılan olarak etkindir. Devre dışı bırakmak veya etkin olduğundan emin olmak istiyorsanız, talimatlar için lütfen Control Jetpack’ın Modüllerini Bir Sayfada ziyaret edin .

İstatistik sağlayan birçok eklenti ve hizmet var, ancak veriler çok zor olabilir. WordPress.com İstatistikleri, en popüler ölçümlerin açık ve çekici bir arayüz üzerinden anlaşılmasını kolaylaştırır. WordPress.com istatistiklerini diğer analitik eklentileri ve hizmetleriyle birlikte de kullanabilirsiniz.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün