Genel

Adsense TO ve TBM’nizi Artırmak İçin 5 İpucu

Adsense TO ve TBM’nizi Artırmak İçin 5 İpucu

Adsense TO ve TBM’nizi Artırmak İçin 5 İpucu .Adsense’i benimseme prosedürü olarak kullanan bireylerle gördüğüm en büyük yanlışlık, Adsense’in bir CPC tabanlı sistem olduğunu görmemeleridir . Gösterim başına değil, tıklama başına ödeme alırsınız.

Ancak tekrar tekrar, bireylerin maaş potansiyellerini arttırmak için reklamlarını hedeflerine yayılmadığını görüyorum.

Bu an için trafiği dikkate almayın. Yıllar boyunca aldığım birkaç geliştirme tuzağı ile maaşınızı mevcut trafiğinizden iki misli alabilmeniz için 5 uygun Adsense ipucunu size göstereceğim.

Gönderi içeriğine en az 2 reklam ekleyin

Biliyorum, tanıtımlarınızın özünüze karışması çok korkunç, ama reklamlarınızın en fazla tanıtım yapabileceği yer burası. Maddenin içine 2 adet promosyon karesi koymayı severim: 1 üstte ve 1 üstte .

Reklam Değiştirme - nextips4u
En İyi Reklam Değiştirme – Nextips4u

Benim için en iyisi ana reklamı doğrudan ana bölümün altına, ikincisini de maddenin hemen altına koymak.

Kaydırma Reklam Bloğu

Google bunu yaklaşımlarında izin verilmeyen olarak listeler. Her halükarda, uzun zamandır kullanıyorum ve hatta sitemde el ile yapılan bir anketi bile geçtim. Bunu kendi sorumluluğunuzda kullanın. Bir durum bazında öncül olabilir. Tıklamaları kontrol etmek için onu kullandığınızı görmeleri durumunda, rekorunuzu tehlikeye atarsınız.

Hiç bir siteyi ziyaret ettiniz ve promosyonun aşağı bakarken sayfadaki aşağıya indiğini gördünüz mü? Bunu sitelerimde yürütmek TO’mu ve genel olarak RPM’mi büyük ölçüde geliştirdi.

Kullanma yetkisi alıp almadığınızdan bağımsız olarak, bu sadece maddenizin üzerinde yüzebilme şansı stratejisine karşıdır. Mesela, ilanın başlığını engelleyen bir reklamın olması ihtimaline karşı, ve aşağıya bakarken maddeni güvence altına aldı, bu standartlara aykırıydı.

Kenar çubuğuna yerleştirilmiş olması durumunda, sitedeki herhangi bir maddeden uzakta olması durumunda, bu bileşeni kullanma izniniz vardır.

Bunun için WordPress istemcileri için ücretsiz olan Q2W3 eklentisini kullanmayı seviyorum. Basitçe modülü harekete geçirdiğinizde, cihazlarınızda yapışkan olmaları için bir alternatif göreceksiniz.

Kenar çubuğu promosyonları gerçekten Adsense için emmek. Olması gerektiği gibi, bu bakan modüle göre, kenar çubuğu tanıtım TO’mu% 150’nin üzerinde geliştirdim.

Bunun için en iyi promosyon birimi? Canavar 300 x 600 geniş yüksek katlı ilanlar.

Metin ve Resim Tabanlı Reklam

Adsense ile, tanıtım biriminizin fotoğraf tabanlı mı yoksa mesaj tabanlı mı olduğunu seçmenize izin verilir. Gerçekten bir çeşit promosyondan etkilenmiyorsanız, Metin ve Görüntü tabanlı öğelerini kullanın.

Hem içeriğin hem de resim seçimlerinin kullanılması, daha fazla reklamverenin teklif vermesini sağlar (mesaj reklam teklifleri ve resim reklam teklifleri) ve genel Tıklama Başı Maliyetinizi oluşturur.

TBM’de bir an sıçrama görmeyi ummamaya çalışın. Tecrübelerime göre, devasa bir artıştan başka bir şey değil, ancak, bir süre sonra, sadece içerik veya sadece resim reklamlardan daha fazla tıklama öder.

Kısa kod

WordPress kullanıcıları.

Bu, bazı PHP dosyalarını düzenlemeyi içerir ancak kod yazamıyorsanız çıldırmayın. Bu gerçekten basit bir şeydir. Yaptığı şey, istediğiniz yere reklam eklemenizi sağlayan basit bir kısa kod oluşturmanıza olanak sağlar.

Bu nedenle, bir makale yazarken, tek yapmanız gereken, reklamın olmasını istediğiniz yere [reklamlar] yazmaktır ve reklam konumlarınızı daha kısa ve uzun yayınlarda kontrol etmek istiyorsanız, onu oraya yerleştirir ve kullanışlıdır. veya video veya resim ağırlıklı yazılar gibi farklı yayınlar için.

İşte nasıl yapılacağı.

  • WordPress editörünüze gidin ve “functions.php” dosyasını açın.
  • Bu koda yapıştırın:
// Reklam Kısa 
  Kod işlevi ads_shortcode () { 
 return ‘SİZİN-ADSENSE-KODU-BURADA’ ERASE-BU-BÖLÜM-VE- HIZLI ‘ döndürün ; 

add_shortcode (‘reklamlar’, ‘ads_shortcode’);

ERASE-BU-PART-VE- HIZLI- PASTE-IN- ADSENSE -KOD-BURADA yazan satırı silmeyi ve Adsense kodunuzu yapıştırmayı unutmayın.

Ayrıca, onları odaklamak, kenara çekmek, birbiri ardına 2 promosyon yapmak ve benzeri işlemler için Adsense kodunuzun yanında stil oluşturabilirsiniz.

Muhteşem.

Şu anda, yayınlarınızı oluştururken veya değiştirirken, [reklamlar] yazdığınız her yerde, AdSense kodunu ve ona bağlı olduğunuz stili gösterecektir.

Devamını Oku : Yeni Bir Web Sitesi Açmak İstiyorsanız Bu Yazı Tam Size Göre

Devamını Oku: 2GB Ücretli Hosting Tamamen Ücretsiz!

İlan Sırası: 1. Paragrafın Altında

En iyi performans gösteren tanıtım pozisyonu genellikle. Geniş kare şekli veya normal 300 × 250 reklam karesi, gönderi veya sayfanın ana geçişi altında uygun görüldü.

Bunlar benim kendi testlerimden, bunu ana geçişin bir tarafına kaydırmaktan veya doğrudan başlığın altına almaktan üstün geldi.

Burada, options.php kaydınıza ekleyebileceğiniz temel bir kapasite var. Adsense kodunuzu doğrudan “x” geçiş ölçüsünden sonra içerecektir. Benim için, ana bölümden sonra doğrudan söylemesi için 1 seçiyorum, ancak ihtiyacınız olan herhangi bir numarayı seçebilirsiniz.

İşte bunu yapmanın yolu:

işlevi insert_ad_block ($ text) {if 

(is_single ()): 

$ ads_text = ‘ERASE-BU-BÖLÜM-VE-GEÇİŞ-SİZİN-ADSENSE-KOD-HERE’; 

$ split_by = “\ n”; $ insert_after = 1; // paragraf sayısı // paragraf 
dizisini oluşturur $ paragraflar = patlayabilir ($ split_by, $ text); 

// dizi elemanları $ insert_after’den küçükse, ekleme noktasını sonuna yerleştiriniz $ len = count ($ paragraflar); if ($ len <$ insert_after) $ insert_after = $ len; // belirtilen noktadaki diziye $ ads_text ekleyiniz array_splice ($ paragraflar, $ insert_after, 0, $ ads_text); 

// dizi boyunca döngü ve foreach çıktı dizgisi oluşturun ($ paragraf olarak $ paragraflar) {$ new_text. = $ paragraf; } $ new_text döndürür; endif; $ text döndür;} add_filter (‘the_content’, ‘insert_ad_block’);

ADSENSE-KOD-BURADA ERASE-BU-PART-VE-GEÇMİŞTEN-BURAYA-ADSENSE-KOD-ÇIKAN yazan satırı silip Adsense kodunuzu yapıştırmayı unutmayın.

İlk olarak aynı, aynı şekilde ihtiyacınız olan herhangi bir stil uygulayabilirsiniz.

Biraz gönderme konusunda yardım alırsanız, lütfen yorumlardaki görüşlerinizi bildirin.

admin

2010 yılında başladığım blog yazarlığına, farklı kategorilerde bloglar açarak bir çok konu üzerine girişimlerde bulundum. şimdi ise yılların vermiş olduğu bilgi birikimleri ile site sahipleri ve sahibi olmak isteyenleri için soolence.com'u hayat geçirdim. umarım içeriklerimiz işinize yarar...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün